Pozdravljeni,
bliža se odmera dohodnine in ponovno vas prosimo, da 0,5 % svoje dohodnine namenite Osnovni šoli Šempas in tako prispevate v šolski sklad (v skladu z Zakonom o dohodnini lahko davčni zavezanec do 0,5 % vplačane dohodnine nameni za financiranje splošnokoristnih namenov).
V prejšnjem šolskem letu smo zbrali 186,22 €. Vsem, ki ste sredstva namenili naši šoli se najlepše zahvaljujemo!
Veseli bomo, če boste letos sodelovali še v večjem številu in prošnjo posredovali tudi svojim najbližjim. Obrazec lahko natisnete sami tukaj (na obrazcu spodaj je že navedena številka naše šole – 2018.O214.268.P335).
Obrazec za namenitev dela dohodnine izpolnite, podpišite in oddajte razredničarki ali v tajništvo šole. Šola pa bo vse obrazce nato oddala pristojnemu uradu.
Hvala za vašo podporo,
Šolski sklad OŠ Šempas