Spoštovani starši, stari starši in učenci,

vabimo vas, da tudi letos sodelujete na DOBRODELNI PRAZNIČNI TRŽNICI, kjer bomo ponujali doma pripravljeno pecivo, voščilnice, ikebane, izdelke iz gline in še veliko več…

Tržnica bo odprta v četrtek, 5. decembra 2019, od 14.00 do 17.00, v večnamenskem prostoru.

Veseli bomo, če nas boste obiskali in med okusnim pecivom in izdelki naših otrok našli kaj  zase, morda Miklavževo darilce za bližnje ali kar tako.

Doma pripravljeno pecivo zavijte (npr. kartonasta ali plastična podlaga ovita v aluminijasto folijo, celofan …) in praznično okrasite (vrvice, rafija, storžki, vejice zelenja …). Prinesite ga v četrtek, od 7.00 do 8.00, v večnamenski prostor. Denar, ki ga bomo zbrali s prostovoljnimi prispevki, bo namenjen ŠOLSKEMU SKLADU. V upanju, da bo dobrodelnost znova prežela naša srca, se vam zahvaljujemo za sodelovanje.

Želimo vam prijetne praznike in vse dobro v novem letu.
Upravni odbor šolskega sklada