pon.urnikSpoštovani starši, učenke in učenci OŠ Šempas!

1. 9. 2017 bo še vedno potekala selitev opreme in ostalih stvari iz šole v vrtec, zato bomo v soglasju z MIZŠ zaradi izrednih razmer pouk začeli v ponedeljek, 4. 9. 2017. Ta dan (1. 9. 2017) bomo nadomestili 6. 1. 2018.

V ponedeljek, 4. 9. 2017, bo na prvi šolski dan ob 8.00 srečanje učencev, staršev in zaposlenih v atriju pred šolo (v primeru slabega vremena pa v večnamenskem prostoru – jedilnici). Po nagovoru ravnateljice (in morda predstavnika občine) se bodo učenci skupaj z razrednikom odpravili v učilnice, kjer bodo imeli dve razredni uri oz. kulturni uri.

Po malici sledita dve uri pouka za učence od 2. do 4. razreda in tri ure pouka za učence od 5. do 9. razreda (glej urnik na sliki).

Po kosilu bo organizirano kosilo, varstvo vozačev in podaljšano bivanje.

Šolski avtobus bo vozil po posebnem voznem redu. (1. smer: Osek-Vitovlje: ob 12.30. Ostali prevozi bodo sledili brez vmesnega čakanja)

Učenci prvih razredov in starši bodo imeli po nagovoru sprejem pri učiteljicah prvih razredov in roditeljski sestanek.