Spoštovani starši!
Prejeli ste seznam učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo v šol. l. 2015/16 učenci potrebovali pri pouku.

Učbenike si učenci lahko brezplačno izposodijo v šoli (učbeniški sklad). Z vpisom v višji razred so učenci avtomatično naročeni na učbeniški sklad, naročilnic ni potrebno več oddajati.
Učenci morajo učbenike oviti v prozorno folijo ali ovitek. Ob izteku šolskega leta zavite učbenike vrnejo šoli. Če bo kateri uničen ali pa bi ga želeli odkupiti, boste morali v skladu s 5. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov poravnati odškodnino ali stroške nakupa novega.
Delovne zvezke in potrebščine lahko kupite oz. naročite pri različnih ponudnikih: pri podjetju Kopija nova, v knjigarnah DZS, knjigarni Mladinska knjiga … ali kjerkoli drugje.

Starši, ki menite, da plačila delovnih zvezkov in potrebščin ne boste zmogli sami poravnati, lahko prosite za denarno pomoč iz sredstev šolskega sklada. Vlogo na šolski sklad morate dati pred nakupom DZ in potrebščin.

Za dodatna pojasnila pokličite v šolsko knjižnico na tel. št.: 05/30 77 124.

Seznam učbenikov, del. zvezkov in potrebščin za š.l. 2015/2016

Edica Klanjšček Schlegel,