Po ažurne podatke o srednjih šolah tudi na Portal slovenskih srednjih šol!

Dragi devetošolci, informativni dnevi so mimo, vaša odločitev kam oddati prijavo pa tudi ni prav daleč – 3. aprila potekajo namreč že vpisi!
Se tudi vi sprašujete Kam v srednjo šolo?
Zavedamo se, da je letošnje leto vsaj kar se tiče zbiranja vseh informacij o srednješolskih programih, poklicih in dijaških domovih, precej oteženo, zato je že predlani za vas nastal Portal slovenske srednje šole, kjer si snovalci portala želijo tako za bodoče dijake, kot vaše starše, ustvariti prostor aktualnih, skoncentriranih in ažurnih informacij ter predstaviti čim več srednjih šol, njihovih programov, in po novem tudi možnosti štipendiranja.
V želji, da bi lahko čim lažje in s čim manj obotavljanja oddali prijavo na želen program, vas vabimo k spremljanju vseh ažuriranih informacij na
– Portalu slovenskesrednjesole.si,
– Facebooku: www.facebook.com/slovenskesrednjesole.si/
– Instagramu: www.instagram.com/slovenske_srednje_sole/

Želimo vam uspešno izbiro vaše poklicne poti!
Snovalci portala Slovenske srednje šole