Spoštovani,

Med tokratnimi zimskimi počitnicami zaradi epidemiološke situacije ne bomo organizirali brezplačnih celodnevnih počitniških aktivnosti za otroke. Namesto tega smo pripravili vsak dan eno do dve delavnici prek Zoom-a, ki so namenjene otrokom v starosti 6 – 12 let. Informacije o delavnicah in kontakt najdete v priloženih dokumentih.

Prijazen pozdrav,

Kolektiv VGC Goriške – svetla stran življenja

SPORED brezplačnih počitniških delavnic:

Ponedeljek, 22. 2. 2021

• 10:00–11:00 – ZAJČKI IZ NOGAVIC (Material: trak, alkoholni flomaster, riž, elastike, nogavice)

Torek, 23. 2. 2021

• 10:00–11:00 – IZDELOVANJE KNJIŽNEGA KAZALA/BOOKMARKA (Material: škarje, lepilo, luknjač in spenjač (nista nujna), papir in tanjši karton v različnih barvah (kar pač imamo doma – tudi ostanki darilnega papirja, za karton lahko uporabimo škatle za čevlje ipd.), volna ali debelejša vrvica, sponke za papir)

Sreda, 24. 2. 2021

• 10:00–11:00 – IZDELOVANJE CVETLIČNEGA LONČKA (Za osnovo bomo uporabili prazno, čisto plastenko. Potrebujemo še škarje, alkoholni flomaster, akrilne barve ali akril sprej (tempera barve ne pridejo v poštev, ker niso obstojne na plastiki in vodi), čopiče in paleto.

Četrtek, 25. 2. 2021

• 10:00–11:00 – GIBALNO-PLESNA DELAVNICA (potrebujete malce prostora za lažje gibanje)
  • 11:00-12:00 – VOŠČILNICE ZA 8. MAREC (Material: škarje, lepilo, svinčnik, flomastre, papir v poljubnih barvah, kos tanjšega kartona (npr. šeleshamer) za podlogo voščilnice v poljubni barvi)

Petek, 26. 2. 2021

• 10:00–11:00 – GLEDALIŠKO USTVARJANJE (S pomočjo krajšega dramskega besedila se bomo razdelili v skupine in poskušali čim bolj kreativno uprizoriti zgodbo Sapramiške, če nam bo čas dopuščal pa bomo še likovno poustvarili pravljične junake.)

OBVEZNA je predhodna prijava na 040 734 101 ali info@vgcgoriske.si, najpozneje do petka, 19. 2. 2021.

Lahko se prijavite na celoten sklop delavnic ali posamezno dejavnost.

Ob prijavi navedite dejavnosti, na katere se prijavljate (datum in naslov delavnice) ter pripišite občino vašega bivališča.

Pred pričetkom boste prijavljeni prejeli navodila za spremljanje in povezavo.

Več o projektu si lahko ogledate na www.vgcgoriske.si.